درباره ما

araksale در زمستان 95 با حمایت شما عزیزان و مجموعه ای متخصص و در حال گسترش ، با هدف ارائه خدماتی شایسته تاسیس گردید.هدف اصلی از ایجاد araksale ارائه و تامین برترین خدمات مطابق نیاز مشتریان می باشد.خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی ،‌ مراکز خریدو  انواع خدمات و محصولات متنوع.

سایت تخفیف و خرید گروهی araksale همواره اصل مشتری مداری را سرلوحه فعالیت های خود داشته و در ارتباط با مشتریان گام های بلندی را در راستای ارائه خدمات شایسته و برگزیده برداشته است.araksale با جمع آوری بهترین و معتبرترین برندها و محصولات آماده خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

سایت تخفیف و خرید گروهی araksale دارای نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از مرکز توسعه و تجارت وزارت بازرگانی می باشد تا مشتریان با خیال راحت خدمات مورد نیاز خود را کسب کنند.

خدمات araksale

مشتری مداری

هدف ما ارائه خدمات مناسب برای راضی نگه داشتن مشتریانمان می باشد.کادر متخصص araksale همواره راهکارهای برای بهبود کیفیت خدمات  خود را ارائه داده و رضایت بیشتری به کاربران خود ارائه می دهد.

 فروش کالا

araksale محیط مناسبی برای ارائه محصولات و خدمات شما است و با وجود درگاه امن پرداخت اینترنتی شما را در امر خرید و پرداخت الکترونیکی آسوده خواهد کرد تا با اطمینان از ما خرید کنید.

بن تخفیف

استفاده از بن های تخفیف , به کاربران کمک می کند تا بتوانند کالاها و خدمات مورد نیاز خود را با قیمت های مناسب تری تهیه کنند و در ماه مبلغ زیادی از هزینه های خود را کاهش دهند.